De Reus Business Coaching: Nieuwe Website en Meer Autonomie

Woocommerce
2
Dave
Eigenaar
Case thumbnail 4_3 (2)
Klant
De Reus Business Coaching
Klant sinds
13 februari 2023
Industrie
Onderwijs en training
Diensten
Hosting en onderhoud, WordPress ontwikkeling
Locatie
Bunnik

Over De Reus Business Coaching

De Reus Business Coaching & Training inspireert ondernemers, directieleden en teams om continu te werken aan verbetering. Met praktische oplossingen voor korte en lange termijn helpt het team complexe zaken simpel te maken. Onder leiding van Jan de Reus biedt het bedrijf unieke coaching- en trainingsprogramma’s die gericht zijn op groei en ontwikkeling van organisaties.

Play Video

De opdracht

De Reus kwam naar DLogic met uitdagingen rondom een verouderde en niet-responsieve website. Hun vorige webontwikkelaar voldeed niet aan deadlines en afspraken, waardoor het project maanden vertraging opliep. De vraag was duidelijk: een betrouwbare partner vinden die niet alleen luistert, maar ook verantwoordelijkheid neemt. DLogic heeft een strategische routekaart ontwikkeld en een gebruiksvriendelijke website gebouwd die de diensten van De Reus helder communiceert en eenvoudig te beheren is.

De resultaten voor De Reus Business Coaching

De nieuwe website biedt niet alleen een modern design, maar ook volledige controle voor De Reus over hun content en e-mails. Simpele taken zoals tekstupdates en beeldbeheer zijn nu gemakkelijk uitvoerbaar, wat tijd en kosten bespaart. De verbeterde structuur en snelheid van de website hebben de communicatie met klanten aanzienlijk versterkt. Jan de Reus prijst vooral de betrouwbaarheid en efficiëntie van het projectmanagement bij DLogic, waardoor deadlines moeiteloos werden gehaald.

Frame 134 (10)
Jan de reus
Wat een fijne manier van (samen) werken met DLogic. Wat nog belangrijker is het resultaat. Ik heb nu een website die anders is als de standaard. Volledig aansluit bij mijn doelgroep en op de mobiel een perfecte weergave heeft. Ook de helpdesk en ondersteuning is goed voor elkaar. Een bedrijf dat al zijn afspraken nakomt en net iets meer. Dank jullie wel! | Jan de Reus
Scherm­afbeelding 2024-12-03 om 13.02.34
Jan de Reus
Oprichter & Coach

De focusgebieden volgens de designer

Mobile
Responsief ontwerp
draw_abstract
Visueel ontwerp
emoji_language
Gebruikerservaring
2
Dave
Eigenaar

Biertje?

Neem contact op via onderstaand formulier